Intencje mszalne

9.12 – 15.12  A.D. 2019

Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana Diego Cuauhtlatoatzin

07:00        dantis

17:00     † Bogdana Tosika od sąsiadki Jadwigi

Wtorek

07:00        dantis

17:00     † Leszka Grzesiaka od córki Marii

spowiedź Drużbice

Środa – Wspomnienie św. Damazego I, papieża

07:00      dantis

12.00    † ks.Sławomira Ochockiego w Gałkówku

17:00    † Leszka Grzesiaka od współpracowników córki Marii

Czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe – adwentowy dzień skupienia

09:00    † Krzysztofa 24 r.ś. Romualdę Czesława Małeckich dziadków Małeckich i Szymańśkich

11:00        dantis

15:00        dantis

17:00    † Natalię Markowiak od chrześniaka Czesława

Piątek – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy – adwentowy dzień skupienia – SPOWIEDŹ

09:00    † Zofię Adama Małek r. Małków i Rybaków

11:00        Za Ojczyznę w r. wprowadzenia stanu wojennego (1981)

15:00        za spowiedników

17:00    † Łucję Henryka Bednarków

Sobota – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła – adwentowy dzień skupienia

09:00       za kandydatów do bierzmowania Ich rodziców i świadków (spotkanie formacyjne)

11:00        za dzieci rodziców chrzestnych przygotowujących się do I-ej Komunii świętej ( poświęcenie medalików), (spotkanie formacyjne)

15:00        za ks.Dominika i Szkołę Nowej Ewangelizacji Świętej Rodziny

17:00    † Henryka Malinowskiego od r. Malinowskich z Bocianichy i Bachorzyna

spowiedź Pożdżenice

Niedziela 

09:00   † Henryka Henrykę Niewulskich

11:00    † Zdzisława Kantorczyka; Cecylię Mikołaja Lont

 


 

16.12 – 22.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:00     dziękczynna w 56 r. Urodzin

17:00      nie będzie Mszy świętej z powodu prowadzenia skupienia adwentowego w Klukach

spowiedź Parzno

Wtorek

07:00     dantis

17:00     † Janinę Henryka Chęcińśkich

spowiedź Zelów

Środa

07:00    dantis

17:00        w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii

Czwartek 

07:00    dantis

17:00        nie będzie Mszy świętej z powodu konieczności wyjazdu do szpitala

Piątek 

07:30        ZA PARAFIAN

17:00        nie będzie Mszy świętej

spowiedź Wygiełzów

Sobota

07:00        za mieszkańców Zabłot z wdziecznoscią za sprzątanie kościoła

17:00        dziękczynna w r.Urodzin Justyny B.`

spowiedź  Łobudzice

Niedziela 

09:00   † Zdzisława Szymańskiego

11:00    † Józefa Dybkę r.ś.

 


23.12 – 29.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:00     † ks. Franciszka Szymczyka proboszcza naszej parafii w latach 1933-45 i 46-51 w r. śmierci

17:00        dziękczynna w r. Urodzin Ewy Moniki Izabelii Aleksandry

NOC KONFESJONAŁÓW

Wtorek

07:00        w intencji Ewy z okazji Imienin i Urodzin

22.00         ZA PARAFIAN

Środa

09:00    † Zofię Henryka Dobroszków Mariannę Leona Cezarego Walczaków

11:00       dziękczynna w r.ślubu Agnieszki i Sławomira

15:00      dantis

Czwartek 

09:00    w intencji Izabeli i Marcina

11:00     † Szczepana Kaliskiego

15:00       dantis

Piątek 

07:30       w intencji Agaty i Martyny

17:00       w intencji Duszpasterskiej Rady Parafialnej

rozpoczęcie kadencji Duszpasterskiej Rady Parafialnej

Sobota

07:30       dantis

17:00    † Stanisławę Świercz 3 r.ś.

Niedziela 

09:00   †Agnieszkę Ośmiałowska od r.Kieszków

11:00      w intencji małżeństw zawartych w tym roku w naszej parafii i dzieci ochrzczonych w tym roku


30.12 A.D. 2019 – 5.1  A.D. 2020

Poniedziałek 

07:30        dantis

17:00     † Franciszka Mariannę Włodzimierza Zenobię Henryka Sylwestra Bębnowskich od Bernarda z rodziną

Wtorek

 

17:00      dziękczynna za A.D. 2019

Środa- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok A.D.2020

9.00 w intencjach Matki Bożej

11.o     w intencji Janiny Bednarek z okazji Urodzin

 

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca

07:30       za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne`

17:00    † Bogdana Tosika od chrześnicy

Piątek – pierwszy piątek miesiąca

07:30    + Leokadię Mnichowicz

17:00    † Natalię Markowiak od syna Eugeniusza z rodziną

Sobota- pierwsza sobota miesiąca

07:30    † Grzegorza Duraja od uczestników pogrzebu

17:00    † Józefa Kraskę od rodziny Dybków

Niedziela 

09:00   † X. Mieczysława Lipińskiego z okazji imienin i r.śmierci

proboszcza naszej parafii w latach 1968-1983

11:00    † Jadwigę Dobroszek

Uroczystość  Objawienia Pańskiego

9.00 + Ireneusza Nowakowskiego

orszak Trzech Króli

11.00 dziękczynna w 10 r.ślubu

jasełka