Intencje mszalne

13.05–19.05  AD 2019  

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

07:30        w intencji ks.Sławomira z okazji Urodzin Imienin r.święceń

17:00     † Bogdana Tosika od uczestników pogrzebu

Wtorek – 

07:30     † ks. Czesława Białasa 16 r.ś.

17:00     † Sebastian Żelichowskiego Edwarda Domagałę

Środa

07:30       dantis 2

17:00     † Zofię Z okazji Imienin, Henryka Dobroszków; Mariannę Leona, Walczaków

Czwartek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

07:30       dantis 3

17:00     †Józefa Dybkę od sąsiadów Maronów

Piątek 

07:30        w intencji Bogdana z okazji Urodzin

17:00      † Zofię Konstantego Grabowskich Romana Anielę Krakowskich

Sobota – Wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika

07:30        w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii

16:00     † Jana Mariannę Bednarek

17:00        ślub Joanna – Robert

Niedziela

09:00     † Annę Dzierżek;  Jana, Stanisławę Dybka

1 1:00        w intencji Pawła z okazji 22 r. Urodzin

 


20.05–26.05  AD 2019  

Poniedziałek – Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera

nie będzie Mszy świętej z powodu wyjazdu

 

Wtorek – Wspomnienie świętych męczenników Krzysztofa Magallanesa, prezbitera i Towarzyszy

07:30        dantis 4

17:00     † Józefa Dybkę od Stanisławy Rydz

Środa –  Wspomnienie św. Rity z Cascia, zakonnicy

07:30       w intencji Macieja i Marty

17:00       w intencji Heleny z okazji Imienin

Czwartek

07:30       dantis 5

17:00     † Ireneusza Czajkę od chrześnicy Dominiki z rodziną

Piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

07:30         w intencji Joanny z okazji Imienin

17:00      † Teresę Klimek od teściowej

Sobota – Wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła

albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża

albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

07:30        dantis 6

17:00      †Konstancję Natalię Józefę Kębłowskich od córki Jadwigi

Niedziela

09:00     † rez

11:00      † rez


27.05–2.06  AD 2019  

Poniedziałek

07:30        w intencji Agaty

17:00     † Henryka Krysiaka od r. Olejników

Wtorek 

07:30        dantis 7

17:00     † Ludwika Chrzanowskiego od siostry Mirosławy

Środa

07:30        w intencji Magdaleny z okazji Imienin

17:00     †

Czwartek

07:30    †

17:00      w intencji Agnieszki w 50 r. Urodzin

Piątek 

07:30     † Józefa Chełmika

17:00      † Józefa Dybkę od wnuczka zMariką

Sobota – pierwsza sobota miesiąca

07:30

17:00      † Józefa Dybkę od Jadwigi Sławomira Malinowskich

Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

09:00     †Włodzimerza Janinę Jagusiak Haline Biegańską

11:00        za dzieci i rodziców – I rocznica Komunii świętej


3.06–9.06  AD 2019  

Poniedziałek – 

07:30    †

17:00     †

Wtorek – 

07:30    †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00     †

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca

07:30    †

17:00     †

Piątek – pierwszy piątek miesiąca

07:30     †

17:00      †

Sobota – NMP Królowej Apostołów

07:30     †

17:00      †

Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego

09:00     †

11:00         za dzieci i rodziców – I Komunia święta


10.06–16.06  AD 2019  

Poniedziałek – NMP Matki Kościoła

07:30    †

17:00     †

Wtorek – 

dziękczynna w 31 r. święceń kapłańskich – Łódź WSD

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00     †

Czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

07:30    †

17:00     †

Piątek – 

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela – Trójcy Przenajświętszej

09:00     †

11:00      †


17.06–23.06  AD 2019  

Poniedziałek 

07:30    †

17:00     †

Wtorek – 

07:30    †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00     †

Czwartek – Boże Ciało

9.00    †

11:00     †

15.00

Piątek – 

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela- odpust św,Jana Chrzciciela w Buczku

09:00     †

11:00      †


24.06–30.06  AD 2019  

Poniedziałek 

07:30    †

17:00     †

Wtorek 

07:30    †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00     †

Czwartek – NMP Nieustającej Pomocy

07:30    †

17:00     †

Piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa – opust w Parznie

07:30     †

17:00      †

Sobota – Niepokalanego Serca NMP, Świętych Apostołów Piotra i Pawła

9.00     †

18:00      †

Niedziela

09:00     †

12:00  ZA PARAFIAN – odpust NSJ

12.00   †