Intencje mszalne

13.08–19.08  AD 2018  XIX Tydzień Zwykły

Poniedziałek  – Wspomnienie świętych męczenników Poncjana, papieża, i Hipolita, prezbitera

17:00      † Czesławę Maciejewską od córki

Wtorek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

17:00      za mieszkańców Dąbrowy z wdzięcznością za sprzątanie kościoła

Środa Uroczystość Wniebowzięcia NMP

09:00     † Mariannę Tadeusza Telążków Stanisława Stnisławę Bogdana Grabowskich

11:00      † Mariannę Bednarek

15.00         ZA PARAFIAN

Czwartek – Wspomnienie św. Rocha

17:00      † Krystynę Szafrańską od Stanisława z rodziną

odpust św. Rocha w Drużbicach

Piątek – Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

17.00          dziękczynna w 8 r. urodzin Patryka

18:00      † Bożenę Wrzesiak 2 r.ś. (na życzenie fundatora)

Sobota

07:30         w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii

17:00          w intencji Anny z okazji Urodzin

18.00      † Jana Kiełbika od r. Lech

Niedziela

09:00      † Czesława Krysiaka 5 r.ś. + z r. Piesiaków

11:00       † Jana Kiełbika od Małgorzaty, Joanny, Arkadiusza z rodzinami

14:00         jubileusz 100 lecia OSP Grabostów

 


20.08–26.08  AD 2018  XX Tydzień Zwykły

Poniedziałek – Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

17:00      † Mieczysława Wojciecha Zalaska od Danuty i Zdzisława Grąckich

18.00 + Antonię Stanisława Czyżyk 40 r.ś.

Wtorek – Wspomnienie św. Piusa X, papieża

17:00          w intencji Joanny z   okazji imienin

Środa – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

17:00          w intencjach Matki Bożej

Czwartek – Wspomnienie św. Róży z Limy, dziewicy

17:00      † Alinę Niewiadomską od brata Czesława z rodziną

Piątek – Święto św. Bartłomieja, apostoła

17:00         w intencji ks.Proboszcza z okazji Imienin

Sobota – Wspomnienie św. Ludwika albo wspomnienie św. Józefa Kalasantego, prezbitera

19:00        ZA PARAFIAN

Niedziela – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

09:00     † Kazimierza Królika; Mariannę, Józefa, Zbigniewa Wejmanów; Kazimierę Wlaźlak; Stanisławę Krawczyk; Helenę Jarosińską

11:00         w intencji Małgorzaty R. z okazji Urodzin

Odpust Matki Bożej Częstochowskiej z Zelowie


27.08–2.09  AD 2018  XXI Tydzień Zwykły

Poniedziałek – Wspomnienie św. Moniki

07:30         w intencji Agaty 

17:00      † Szczepana, Władysławę, Danutę, Henryka Kaliskich; dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek – Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

07:30         ZA PARAFIAN

17:00         w intencji ks. Jana Ch. z okazji Urodzin

Środa – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

17:00      † Alinę Niewiadomską od brata Stanisława z rodziną

Czwartek

07:30      † Edwarda Doamgałę

17:00      † Janinę Malinowską od r. Woźniaków

Piątek

07:30         w intencji Teresy  z okazji Urodzin(83)

17:00         dziękczynna za roczną opiekę nad parafialnym cmentarzem

( Kociszew, Pawłowa, Dąbrowa)

Sobota

07:30     † Idziego  Pawisiaka z okazji Imienin

09:00       Za Ojczyznę – na rozpoczęcie Rajdu Rowerowego (na cmentarzu)

17:00      ślub Karolina – Tomasz

Niedziela

09:00     † Henryka Pawłowskiego Henrykę Franciszka Leszczyńskich dziadków Łuczaków i Pawłowskich

11:00      † Franciszkę Bronisława Janas

 


3.09–9.09  AD 2018  XXII Tydzień Zwykły

Poniedziałek – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

07:30       † 

17:00       † 

Wtorek – Wspomnienie błogosławionych dziewic i męczennic Marii Kanuty (Józefy Chrobot) i Towarzyszek albo wspomnienie błogosławionych dziewic i męczennic Marii Stelli i Towarzyszek

07:30       †

17:00       †

Środa

07:30      †

17:00      †

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca

07:30      †

17:00      †

Piątek – Wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika – pierwszy piątek miesiąca

07:30     †

17:00      †

Sobota – Święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny – pierwsza sobota miesiąca

07:30     †

17:00      †

Niedziela

09:00     †

11:00      †


 

10.09–16.09  AD 2018  XXIII Tydzień Zwykły

Poniedziałek    

07:30       † 

17:00       † 

Wtorek 

07:30       †

17:00       †

Środa

07:30      †

17:00      †

Czwartek

07:30      †

17:00      †

Piątek

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela

09:00     †

11:00      †


 

17.09–23.09  AD 2018  XXIV Tydzień Zwykły

Poniedziałek    

07:30       † 

17:00       † 

Wtorek 

07:30       †

17:00       †

Środa

07:30      †

17:00      †

Czwartek

07:30      †

17:00      †

Piątek

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela

09:00     †

11:00      †


 

22.09–30.09  AD 2018  XXV Tydzień Zwykły

Poniedziałek    

07:30       † 

17:00       † 

Wtorek 

07:30       †

17:00       †

Środa

07:30      †

17:00      †

Czwartek

07:30      †

17:00      †

Piątek

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela

09:00     †

11:00      †


 

1.10–7.10  AD 2018  XXVI Tydzień Zwykły

Poniedziałek    

07:30       † 

17:00       † 

Wtorek 

07:30       †

17:00       †

Środa

07:30      †

17:00      †

Czwartek

07:30      †

17:00      †

Piątek

07:30     †

17:00      †

Sobota

07:30     †

17:00      †

Niedziela

09:00     †

11:00      †