Intencje mszalne

7.10 – 13.10  A.D. 2019

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

07:30     dantis

17:00     † Bogdana Tosika od siostrzenicy Danuty

Wtorek

07:30     dantis

17:00         za dzieci rodziców z Róż Różańcowych

Środa – Wspomnienie świętych męczenników Dionizego, biskupa, i Towarzyszy albo wspomnienie św. Jana Leonardiego, prezbitera

07:30    dantis

17:00       w intencji Marcina z okazji Urodzin

Czwartek 

07:30    dantis

17:00        za hodowców gołębi i ich rodzin

Piątek – Wspomnienie św. Jana XXIII, papieża

07:30    †

17:00    † Krzysztofa Henricha od r.Łuczaków

Sobota – Wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera

07:30    dziękczynna za sprzątanie za mieszkańców Bocianichy

12.00 kolegiata Łask – za kółka różańcowe

17:00    † Ireneusza Czajkę

Niedziela 

09:00   w intencji nauczycieli rodziców pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11:00    † Helenę Franciszka Miedzińskich Leokadię Osuch

 


 

14.10 – 20.10  A.D. 2019   XXVIII Tydzień zwykły

Poniedziałek – Wspomnienie św. Kaliksta I, papieża i męczennika albo wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy

wyjazd do szpitala do Warszawy

Wtorek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

07:30     † Mariannę, Leona Zajda

17:00     † Krystynę Gawron od uczestników pogrzebu

Środa – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

17:00    † Agnieszkę Ośmiałkowską od brata Jerzego z rodziną

Czwartek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

10:30    † śp.ks.Stanisława Wrońskiego 1 r.ś. -(Wartkowice)

17:00       w intencji Małgorzaty z okazji Imienin

Piątek –  Święto św. Łukasza, ewangelisty

07:30       w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii

17:00    † Helenę Józefa Jana Kiełbików i Pawlaków

Sobota – Wspomnienie św. Pawła od Krzyża, prezbitera

07:30      dziękczynna w 45 r. ślubu Danuty i Czesława 20 r.ślubu Agaty i Jacka

16:00       ślub Malina – Krzysztof

17:00       dziękczynna w r.chrztu

Niedziela 

09:00   † Henryka Pawłowskiego; Henrykę, Franciszka Leszczyńskich; dziadków Łuczków i Pawłowskich

11:00    † Genowefę, Henryka, Stanisławę, Ignacego Stępniów; Annę, Klarę, Józefa Urbańskich; dusze w czyśćcu cierpiące

15:00       Za parafian – zakończenie peregrynacji Jezusa miłosiernego w Pawłowej


 

21.10 – 27.10  A.D. 2019   XXIX Tydzień zwykły

Poniedziałek 

07:30         w intencji Urszuli z okazji imienien

17:00     †

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

07:30     †

17:00     †

Środa – Wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

07:30    †

17:00    †

Czwartek – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    † Ryszarda Kubasiewicza od uczestników pogrzebu

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   † Krystynę Michała Henryka Gajdów dziadkow Gajdów i Bednarków

11:00    † Bogdana Tosika od córki Mirosławy

16:00       w intencji Agaty i Martyny


 

28.10 – 3.11  A.D. 2019   XXX Tydzień zwykły

 Poniedziałek – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

07:30        dantis

17:00     †

Wtorek

07:30     † Helenę Seliga od

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    † Zenobię Bębnowską od córki Bogumiły z rodziną

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych

09:00    †

11:00    †

13:00    †

Sobota – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †

15:00    †

 


 

4.11 – 10.11  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †


11.11 – 17.11  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †


18.11 – 24.11  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †

25.11 – 1.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †


2.12 – 8.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †

 


 

9.12 – 15.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †


16.12 – 22.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †

 


23.12 – 29.12  A.D. 2019

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †


30.12 A.D. 2019 – 5.1  A.D. 2020

Poniedziałek 

07:30     †

17:00     †

Wtorek

07:30     †

17:00     †

Środa

07:30    †

17:00    †

Czwartek 

07:30    †

17:00    †

Piątek 

07:30    †

17:00    †

Sobota

07:30    †

17:00    †

Niedziela 

09:00   †

11:00    †